54 sene önce Barış Ay tarafından yazıldı, 9010 kez görüntülendi ve 24 yorum yapıldı.

Dynamite ile Milyonlarca Ziyaretçi Akınına Uğrayacaksınız

That’s WordPress tarafından geliştirilen ve 2012 yılında ilk beta testinden tam not ile geçen otomatik imleme eklentisi Dynamite, geliştirilmiş özellikleri ile tüm internet kullanıcılarına sunuluyor. İlk beta testinden bu yana birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran Dynamite, sitelerinizi Google arama motorunda en üst sıralara yükseltebilmek ve sosyal medyada bilinirliği arttırmak için yeni sahiplerini bekliyor.

Dynamite Nedir?

ThatsWp-GoldEdition-panel

Dynamite eklentisi otomatik imleme, ping çalışmaları ve daha birçok çalışmayı yapabilen, Google ve Sosyal Medya dostu bir eklentidir. Dynamite, sitelerde yer alan yazıları farklı sosyal network ağlarında yayınlanmasına imkan sağlar. Bu şekilde sosyal network ağlarındaki takipçilerin, sitelerde yer alan konulara yönelmesine ve sitelere organik hit gelmesine ortam hazırlar. Google üzerinde hem yazıların hem de sitenizin üst sıralara çıkmasına sağlayarak, PR değerlerinizin de artış göstermesini sağlar. Dynamite sitelerin timeout olmadan yükselebilmesine ve backlink için para ödemeye gerek duyulmadan sitelere imleme yapılabilmesine imkan sunar.

Dynamite Nasıl Çalışır?

ThatsWp-GoldEdition

Dynamitenin çalışma sistemi çok basit ve kullanışlıdır. Dynamite, tüm webmasterlerin normalde manuel olarak yaptıkları işlemleri otomatik olarak yapabilen bir eklentidir. Tek yapılması gereken Dynamite eklentisini kurup, ayarlarını yaparak kullanıma hazır hale getirmektir. Kullanıma hazır hale getirilen Dynamite programı, Dynamite filtreleri ile kontrol edildikten sonra servisler ile otomatik olarak bağlantı kurulabilmektedir. Bu şekilde program aktif hale gelip, sitelerdeki içerikleri paylaşıldıktan hemen sonra sosyal network ağlarında yayınlamaktadır.

Dynamite eklentisi arka planda sizi rahatsız etmeden otomatik olarak çalışmaktadır. Tek yapılması gereken eklentiyi aktif hale getirip, ayarları ve içeriği düzenlemektir. Daha sonrasında eklenti tüm işi sizin adınıza yapacaktır.

Dynamite’nin Desteklediği Sosyal Ağlar

Dynamite sistemi şu anda 20 adet sosyal ağı desteklemektedir. Bu ağlar; Facebook, Twitter, – Facebook Fan Sayfası, Twitter, Linkedin, Tumblr, WordPress Altyapılı Blog ve Siteler, Blogger, Live Journal, Onsugar, Blog.com, Friendfeed, Zootool, Del.icio.us, Diigo, Plerb, Buzzerly, Status Alt Yapılı Bloglar, Identi.ca, Twitxr ve Google Blog Ping gibi popüler ve yüksek kitleli ağlardan oluşmaktadır.

ThatsWp-GoldEdition

Dynamite Eklentisinin Genel Özellikleri

1) Sosyal network ağları içerisinde milyonlarca üyesi olan Facebook, Twitter, Tumblr ve daha birçok sistemi barındırmaktadır.

2) Dynamite eklentisine 20 adet sosyal network ağı içerisinden sınırsız sayıda hesap eklenebilmekt.edir.

3) Yönetim paneli amatör veya uzman webmaster fark etmeksizin herkesin anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır.

4) Dynamite sistemi, özel servisleri içermekte olup, Facebook, Linkedin, Twitter, WordPress gibi ağlar özel api sistemi ile kodlanarak daha etkili hale getirilmiştir.

5) Dynamite eklentisi aracılığıyla yazılarınızı kategorilere ayırıp, Dynamite filtreleme özelliğiyle imleme yapacağınız kategorileri ve imleme yapmaya gereksinim duymadığınız kategorileri ayırabilmek mümkündür. Belirlediğiniz kategorileri tercih edilen sosyal network ağlarında ki kategorilere göre de ayrılabilmektedir.

6) Dynamite eklentisi ile yüzlerce siteye aynı anda içerik eklenebilmektedir. WordPress veya blog altyapılı sitelere eklentiye ekleyip, özgün içeriği manuel olarak eklentiye koyarak, aynı anda yüzlerce sitede tanıtım yazısı veya makale yayınlayabilmektedir.

7) Dynamite ile sitenize eklediğiniz tüm içerikleri otomatik olarak imletilebilmektedir. Otomatik imleme sırasında raporlar anlık olarak takip edebilmekte olup, tüm ayarlamalar ve değişiklikler yönetici panelinden manuel olarak da düzenlenebilmektedir. Sitelerdeki başka bir güne zamanlanmış yazıları da imleme yapabilmektedir.

8) Dynamite eklentisine, yönetici panelinden her network ağı için sınırsız sayıda hesap eklenebilir ve hesaplar yönetici paneli aracılığıyla test edilebilir.

9) Spin mekanizması aracılığı ile uğraşmadan yazılar spinli hale getirebilir ve spinli yazı girişi yapabilir. Spin mekanizması sayesinde yayınlacak yazılarda %70’lik bir özgünlük oranı oluşur. Sitelerinize spinli ve büyük oranda özgün yazılar eklenir.

10) Dymanite sistemi Google dostudur ve Timeout filitresi sayesinde siteleri timeout riskinden korur.

Dynamite’nin Avantajları

ThatsWp-GoldEdition

– Eklediğiniz içeriklerin Google tarafından beğenilmesine ve üst sıralara çıkmasına olanak sağlar. Yazıların hızlı indexlenmesine ve sitenizin Pagerank değerinin artmasına yardımcı olur.

– Tüm işleri otomatik yapıp, sizi rahatsız etmeden arka planda işlemleri yürütür. Bu süreçte sitenizde hiçbir yavaşlama veya kasma problemi gözlenmemektedir.

– Sitenize hiçbir ücret ödemeden backlink sağlar. Üstelik backlink sonucunda ortaya çıkan timeout riskini 0’a indirir.

– Sitenize organik hit sağlar ve sitenizin sosyal medyada popülerliğini arttırır.

– Aynı anda yüzlerce farklı ağı yönetebilmenizi ve içeriklerinizi kısa sürede tüm sitelerinizde yayınlayabilmenizi sağlar.

– Pro paketine özel sınırsız hesap ekleyebilme özelliği sayesinde yüzlerce farklı hesaptan imleme ve hit getirebilme imkanı yaratır.

– Amatör webmasterlara uzun vadede elde edebilecekleri başarıyı kısa sürede elde etme imkanı sağlar.

– Profesyonel seo uzmanlarına zaman kazandırır ve seo’ya yararlı birçok işlemi Dynamite eklentisi üzerinden tek bir tıkla yapabilmeyi sağlar.

Dynamite Kimlere Hitap Eder?

Dynamite eklentisi onlarca farklı ihtiyacı giderebilecek müthiş bir eklentidir. Bu yüzden de birçok kişiye hitap etmektedir. Peki bu kişiler kimlerdir? Diye soracak olursanız;

1) Seo işlemleri ile uğraşan kişilere

2) Marka sahibi olan ve markasını daha fazla kitleye duyurmak isteyen kişilere

3) Sahip oldukları ve satışa çıkarmak istedikleri ürünü daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen kişilere

4) İnternet üzerinden marketing işleriyle uğraşan, yani satışlardan komisyon alan kişilere

5) İşletme sahibi olan ve belirli bir kitleyi takipçisi haline getirmek isteyen kişilere

6) Sitesini Google üzerinde üst sıralarda görmek isteyenlere

7) Hızlı indeks almak ve organik hit sahibi olmak isteyen kişilere

8) Backlink ihtiyacı olan kişilere

9) Webmaster dünyasında amatör olan ancak hızla yükselmek isteyenlere

10) Profesyonel webmasterlerden olup, tüm işleri manuel yapmak yerine otomatik yapmak isteyen kişilere

Neden Dynamiteyi Kullanmalıyız?

Birçok kişi tüm bu avantajlı özelliklere rağmen hala neden Dynamite’yi kullanmalıyız? Diye düşünebilir. Dynamite kullanmalıyız! Çünkü Dynamite site sahiplerine zaman kazandırır ve sitelerin yükselme hacmini arttırıp, siteleri Google üzerinde üst sıralara çıkabilmesini sağlar. Siteleri Google dostu yapar ve Google’nin sevdiği siteler arasına sokar.

Dynamite eklentisine sahip olan sitelerin daha fazla kişi tarafından bilinmesine ve ziyaret edilmesine olanak sağlar. İmleme ve sitenizi tanıtma işlemini bedavaya getirir. Üstelik fiyatı çok uygun olup, yaptığı işlemler ile siteleri en az bütçeyle geliştirebilmeyi olağan kılar. Siten tanıtımlarını ve içeriklerinizi en sağlam platformlarda paylaştığından dolayı, hit sayınızın her geçen gün arttırır. Bu sebeple de kısa sürede siteleri geliştirip, maddi değerlerini yükseltir.

Detaylı bilgi ve fiyatlar için tıklayınız.

Promosyon Kodu dağıtımı için yorum atabilirsiniz.

Destek verebilirsiniz !
Yazar : Barış Ay
avatar
2004 yılında girdiğim sanalda bir çok sektörde bulundum öncelikle güvenlik wordpress ve ardından seo işine girdim ve hala bu sektörler üzerinde araştırma yapıyorum ve web sitemdede sizinle bilgilerimi paylaşıcağım. Msn / Email: [email protected] Facebook: /b4risay
Benzer Yazılar
franke servis
Mutfak elektroniği denildiği zaman akla gelen nadir kaliteli markalardan biri olan Franke sizi İtalyan tasarımı ve kalite anlayışı ile senelerden beri buluşturan, son derece güvenilir bir markadır. Franke’nin ürün gamında ise bir mutfağa lazım olan her şeyin yer aldığını söyl...
Maltepe halkının en güvendiği firmalardan bir tanesi olan Özel Siemens Servis Maltepe, taleplere yanıt vermek ve ürün kullanıcılarını daha fazla mutlu etmek adına elinden gelenin çok daha iyisini yapıyor. Maltepe’de çok sayıda ürün kullanıcısı var ve servis hizmetlerine de ç...
İstanbul Medyum
Dünya insanlarının medyum diye arattığı aslında bu işi yapan kişilerin birer hoca olduğunu sadece insanlar yeni çağa ayak uydurmak için medyum olarak arıyor bizde tanıtımlarımızı buna göre gerkçekleştiriyoruz. İstanbul medyum yusuf hocamız büyü ve fal gibi işlemler yapmama...
Yorumlar
 1. KUMAŞÇI dedi ki:

  mrh fiyat nedir ve faydası olurmu tşk ler

 2. serhat dedi ki:

  r10’da satış konusunu görmüştüm millet hücum etmiş resmen eklentiye

 3. Orking dedi ki:

  eklenti gerçekten süper birşeye benziyor

 4. melik ertan dedi ki:

  abi bu nasıl eklenti ya , bir türk olarak gururlanmadım değil açıkçası. hep yabancıların yaptıklarına imrenerek bakardık ama bunlar bu tabuyu bozacaklar eminim.

 5. abdullah salcı dedi ki:

  barış üstadım promosyon koduna alıp ürünü indirimli aldığımamı sevineyim yoksa böyle bir canavara sahip olduğumamı sevineyim yoksa böylesine müşteri memnuniyetini göz önüne alan dakikalar içerisinde dönen teknik destek ekibe mi sevineyim kim bunlar ? şaşırdım arkasında bir firmamı var ?

 6. Oyunskor dedi ki:

  Güzele benziyor barış kardeşim saol emeklerin için

 7. tahsin dedi ki:

  üffffff 20şer hesap bağladım saniyeler içerisinde gönderiyor ve %100 başarılı işlem yapıyor gerçekten helal olsun adamlar yapmış

 8. gelin saçı modelleri dedi ki:

  gerçekten de grafikte göründüğü gibi hitlere etki ediyor mu ?

 9. Mutlu Alkan dedi ki:

  Merhaba,

  Bir çok kişi bu yorumumu şişirilmiş olarak görecektir belki ama ben sırf ne kadar güzel bir işe imza attıklarını göstermek için sitenizi ziyaret etme gereksinimi duydum.

  3 Hafta önce kurduğum web sitem için bu eklentiyi görüp, verdiğim backlink, seo paraları yanında hiç gibi duran bu eklenti fiyatını ödeyerek satın alıp cüzzi bir miktar karşılığında da teknik destek’ten talep edip siteme kurulum ve hesap ekletme işlemlerini gerçekleştirttim.

  Arkadaşlar gerçekten özenle sosyal medya hesaplarımı siteme uyarlanmış şekilde açıp eklediler. İlk günü belirli aralıklarla sitemdeki konuları imleyerek geçirdim. 2’nci gün de öyle. 3’ncü günde artık sayacımda bir kıpraşma fark ettim, diğer günler ise hızla ziyaret akını olmaya başladı. Şu an web sitem “film izle” keyword’ünde google’da ilk sırada. Varın bu eklentinin 1 haftada neler yaptığını siz düşünün.

  Şüphe etmeden kaçırmayın derim.

 10. günlük ev dedi ki:

  bu eklentiyi uzun zamandan beri araştırıyorum en kısa zamanda almak istiyorum. seoya harcadığımız paralar bunun yanında hiç vesselam

 11. Antika Halı dedi ki:

  Bende r10 da bu eklentiyi görmüştüm.
  Konuyu baltalamamak adına isim vermeyeceğim ücretsiz bir imleme eklentisi var nexts…. firmasının. Oda otomatik imleme yapıyor. Birisi bana ikisi arasındaki farkı söylermi ? Ona göre satın alıp almamak hakkında kararımı vereceğim.

  • Barış Ay dedi ki:

   söylediğiniz eklenti ile bu eklenti arasında sosyal ağ farkı ve imleme geniş özelliği örneğin paravan sitelerde kelime sayısı link kodu vs gibi şablon değiştirebilirsiniz.

 12. faruk yaman dedi ki:

  kupon alabilir miyim hocam?

 13. Süha Mete dedi ki:

  Kupon alabiliyor muyuz hocam?

 14. enes dedi ki:

  kupon alabilirmiyim

 15. mahfuz dedi ki:

  hocam nasıl fazla hesap ekleyebılırız . varmı oyle lınk lıstesı falan .

 16. caglar dedi ki:

  hocam indirim kuponu nasil alacaz bu eklentinin ucreti nedir

 17. sayfakaynagi dedi ki:

  promosyon kodu rica edebilirmiyim.Teşekkürler.

 18. serdar dedi ki:

  indirim koduna ihtiyacım var teşekkürler

 19. prime dedi ki:

  Promosyon kodu alabilirmiyim ? Teşekkürler

 20. rıza dedi ki:

  promosyon kodu nasıl alınıyor?


Sponsorlar: seo