53 sene önce Yusuf Kısa tarafından yazıldı, 1473 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Haberci.ORG ile En Yeni Haberler

Haberci medya yaşanan ekonomik gelişmeler ve siyasi bunaltılar içerisinde bütün güncel olaylardan haberdar olmak için haber sitelerini takip etmemiz gerekiyor. Özellikle politika haberlerini ve dünyaya dair hayati güncel haberleri alırken, kaynağımızın güvenilir olması şart. İşte tam öyle bir site var: haberci.org.

Bu sitenin çalışanları 7 gün 24 saat boyunca haber peşinde koşarak en sıcak haberler editörlerce hazırlanıp hem haberci.org üzerinden, hem de sosyal medya üzerinden dakika dakika okurları ile paylaşıyor.

En güncel haberler dünya haberleri, siyaset haberleri, magazin haberleri, dini haberler, kadın haberleri, erkek haberleri, trend haberleri, bebek haberleri ve çocuk haberleri, astroloji haberleri, kültür haberleri, sanat haberi, moda haberi, ekonomi haberi, spor haberi, yaşam, gündem haberlerini haberci.org sitesinde bulmak ve anında paylaşabilmek mümkün.

1990’lı yıllarda internetin hayatımıza girmesiyle toplum olarak önce neye uğradığımızı şaşırdık sonra da ondan faydalanmanın yollarını aramaya başladık. Günümüzde internet haberleri insan yaşamının her alanına dahil olmaya başlaması üzerine kitlelere internet haberleri üzerinden ulaşılmaya başlandı. Bilginin ve haberin temel kaynağı haline gelen internet günümüz insanı için bilgiyi aradığı ve geçerli saydığı bir araç oldu.

Haberci.org modern çağın ve gelişen kültürün gerektirdiği gibi, doğru ve tarafsız haber yayıncılığı yapan bir internet gazetesi olarak karşımıza çıkıyor. Şiddeti haklı gösterici, özendirici ve kışkırtıcı yayın yapmıyor bu site, bütün editoryal değer ve kurallara uyuyor. İçinde aklınıza gelebilecek her türlü kategoride haberler bulunuyor.

Haberci çalışanları son dakika haberleri, mevcut olan bütün imkânları ile araştırıp, bundan alınan sonuçları belirtilerek veya doğruluğundan emin olarak yayın yapıyor.

Haber,sondakika haberleri,güncel haberleri anında,en son dakika haberleri haberci org dan takip edebilirsiniz.

Etiketler : , ,
Destek verebilirsiniz !
Yazar : Yusuf Kısa
Benzer Yazılar
buderus servis
Teknolojiyi takip eden ve kaliteli isimleri de an be an inceleme altına alan biriyim. Bunun için internet teknolojisini ve online platformları kullanıyorum ve bu platformlar üzerinden gerekli araştırmaları da yaparak daha detaylı ve daha fazla bilgi alabiliyorum. Teknoloji, tek başına yet...
Joomla Güvenlik Önlemleri
Bu yazıda joomla’da webmasterların çoğunlukla yaptığı hatalardan bahsedeceğim. Listelemek gerekirse ; FTP bilgilerini configuration.php’de bulundurmak Admin panelinde Tema dosyalarının düzenlenmesine izin vermek Bu örnek verdiklerim başlıca yapılan hatalardır. Joomla es...
atv canlı izle
İnternet televizyonlarının yükselişi sürüyor. Teknolojik cihazlar ve yazılımlar geliştikçe, insanlar daha fazla bunları kullanıyor ve internet üzerinden televizyon izleme süreleride buna bağlı olarak artıyor. Bu yazımızda sizlere en iyi internette televizyon izleme sitesini t...
Yorumlar

Sponsorlar: seo