4 sene önce Barış Ay tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve 7 yorum yapıldı.

İletişim

msn – mail: [email protected]

twitter: @seocuyuz

facebook: /b4risay

Yorumlar
 1. fehim diyor ki:

  telefon acarsanaz bi görüşelim sizinle
  532 333 61 00 tşk ler

 2. savaş dere diyor ki:

  Merhaba Barış Bey,

  Sitem (indirimstore.com) henüz tescil edeli 4 ay kadar oldu. ve who is de tescil süresi de 2 yıl civarı şu an alexa’da kayıtlı 23 civarı backlink var ama bu sayı çok daha fazla belirli aralıklarla da backlink almaya devam ediyorum. Site ilk başlarda iyi bir performansla alexada hem türkiye hemde dünya sıralamasında yükseliyordu. Pagerank ve trustrank değerim de 2 civarı oldu. Fakat son 1 haftadır. Dünya skorunda neredeyse sabitken türkiye skorumda hızla olumsuz yönde bir artış var nedeni ne olabilir?

  • Barış Ay diyor ki:

   aldığınız yabancı linklerin çoğunluğuna göre sonucu türkiye rankınız düşebilir bu olayda doğru orantıda türkiye aramadada azda olsa etki yapar.

 3. Savaş DERE diyor ki:

  Barış bey bir önceki sorduğum soruya ilaveten şunu da eklemek isterim. web master toolsda sitemin yaklaşık 12.000 civarında sayfanın dizinde ekli olduğunu görüyorum fakat site:indirimstore.com la google da aradığımda ise 600-650 civarında sonucu yanlızca görüyorum acaba sandboxta falan olabilirmiyim?

  Bazı checkerlarla sandboxta olup olmadığıma baktım ama sonuçları pekde güvenilir bulmadım..

 4. Berkant diyor ki:

  Merhaba temanızı bende kurdum headerin logo ve arka plandan’ın üstünde beyaz bir boşluk var acaba orayı nasıl kaldırabiliriz yardımcı olabilir misiniz?


Sponsorlar: seo