53 sene önce Barış Ay tarafından yazıldı, 1756 kez görüntülendi ve 2 yorum yapıldı.

kırmadan yapılan su kaçağı tespiti

Cihaz ile su kaçağı bulma işleminde sadece sızıntı olan yer özel aletler ile tespit işlemi yapılmaktadır. Sağlıklı ve garantili bir işlem olan cihazla su kaçağı bulma çalışması kesin sonuç vererek sadece sızıntı olan bir veya iki fayanslık bölgedeki boru tamirlerini yaparak bu büyük derdinizden kurtulmuş olacaksınız. Kırmadan dökmeden yapılan bu çalışma sızıntı olan mutfak, banyo veya tuvaletinize hasar ve görüntü bozukluğu vermeden hasarlı olan bölgeyi kırma dökme yapmadan onarılmaktadır. Bu hizmeti tercih eden müşterilerimiz kırmadan dökmeden yapılan su kaçağı bulma ve tespit ettikten sonra onarma çalışmalarından yüzleri güleç ve memnun bir şekilde iş teslimini almaktadırlar.

Su kaçağı bulma işlemlerini sorunsuz ve kısa sürede yapan şirketimiz sayesinde fazla kabarık gelen su faturalarına artık son. Kırmadan dökmeden profosyonel kadromuzun çalışmaları sonucu cihazlar ile yapılan, su kaçağı olan bölgenin yerinin tespiti ile birlikte yaşadığınız kabus dolu dertlerden de kurtulmanız artık çok çok basit olmaktadır.

Eski bina veya yeni bina yapılarında olur diye beklememek ve binanın yapışı sırasında kullanılan malzemeler ile alakalı bir durumdur. Su tesisat kaçağı ev bireylerinin başına her zaman dert olmuş bir sorun olmakla beraber yan veya alt komşularınız ile aranızın bozulmasına sebebiyet vermektedir. İşinde çok iyi olan su tesisat kaçağı bulma mesleğinde profesyonel bir ekipten yardım alınız. Cihaz ile su kaçaklarını tespit eden ve tamir yaparken banyo veya lavabonuzun fazla tahrip olmadan kırma dökme sorunu ile karşılaşmadan tamir edilmesini sağlamalısınız. Küçük bir tesisat su kaçağı yüzünden evinizin en önemli yerinin bozulmaması için su kaçağı tespit ekibini çağırınız. Su kaçak bulma ekibi olarak şirketimiz evinizde kırmadan dökmeden kaçak bulma ve tamir işlemi yapmaktadır.Apartmanınızda yan veya alt katta oturan komşunuzun şikayet sesleri gelmeye başladıysa su sızıntısının sebep olduğu yüklü gelen su faturalarının cebinizi yakmasına bükmesine kesinlikle izin vermeyin. Hem komşularınızı hem de kendi sağlığınızı tehlikeye atacak sağlığınıza karşı hijyen olmayan ortamların gerçekleşmesine izin vermeyiniz. Evinizdeki banyoda veya tuvaletinizde şayet su kaçağı var ise kötü kokular saçmasını sağlar, çirkin bir manzara oluşturur. Ortamdaki oluşan rutubet, bulunduğu yerdeki eşyalarınıza da zarar vermeye bunun yanında boya masrafı da yapmanıza sebebiyet vermektedir.

Su kaçağı bulma evimizde veya iş yerimizde çok büyük bir problem teşkil etmektedir. Su parasının yani sı faturasının yüklü gelmesi veya evinizin su kaçağı olan yerine yakın yan veya alt komşularınızın bu durumdan şikayey etmesi ve hergün kapıya gelip söylenmesi son derece sinir bozucu bir durumdur. Su kaçağının nereden olduğunu bilemiyoruz banyonuzun veya tuvaletinizin herhangi bir yerinden veya çeşme kenarlarından su sızdırdığını bilemeyiz. Su tesisatcısı çağırdığımızda şayetki cihazla su kaçağı bulma tespit işlemi yapamıyor ise su kaçağı olduğunu tahmin ettiği bölgeyi kırmak ve kırarak aramak zorunda kalacaktır. Yeni yaptırdığınız veya çok sevdiğiniz yer veya duvar fayanslarınızın bozulmasına ve sonradan her gördükçe içinizin gideceği bir pozisyon olmakla beraber size her gördükçe üzüntü verecektir.

Destek verebilirsiniz !
Yazar : Barış Ay
avatar
2004 yılında girdiğim sanalda bir çok sektörde bulundum öncelikle güvenlik wordpress ve ardından seo işine girdim ve hala bu sektörler üzerinde araştırma yapıyorum ve web sitemdede sizinle bilgilerimi paylaşıcağım. Msn / Email: [email protected] Facebook: /b4risay
Benzer Yazılar
franke servis
Mutfak elektroniği denildiği zaman akla gelen nadir kaliteli markalardan biri olan Franke sizi İtalyan tasarımı ve kalite anlayışı ile senelerden beri buluşturan, son derece güvenilir bir markadır. Franke’nin ürün gamında ise bir mutfağa lazım olan her şeyin yer aldığını söyl...
Maltepe halkının en güvendiği firmalardan bir tanesi olan Özel Siemens Servis Maltepe, taleplere yanıt vermek ve ürün kullanıcılarını daha fazla mutlu etmek adına elinden gelenin çok daha iyisini yapıyor. Maltepe’de çok sayıda ürün kullanıcısı var ve servis hizmetlerine de ç...
İstanbul Medyum
Dünya insanlarının medyum diye arattığı aslında bu işi yapan kişilerin birer hoca olduğunu sadece insanlar yeni çağa ayak uydurmak için medyum olarak arıyor bizde tanıtımlarımızı buna göre gerkçekleştiriyoruz. İstanbul medyum yusuf hocamız büyü ve fal gibi işlemler yapmama...
Yorumlar
  1. hasan derinceli dedi ki:

    Kırmadan su kaçağı tespiti yapıldığını bu aralar çok sık duyama başladık işinizde iyi olduğunuz ortada su kaçağı bulma işlerimiz için sizinle iletişime geçebiliriz.

  2. Su Kaçağı dedi ki:

    Noktasal su kaçağı tespiti gerçekten bir çok müşterimizi memnun ediyor. Bu konuda sizlere bir çok su tesisatçısı yardımcı olabilir.


Sponsorlar: seo