53 sene önce Barış Ay tarafından yazıldı, 1593 kez görüntülendi ve 2 yorum yapıldı.

Marmaris Mavi Tur

Yeni bir tatil sezonunun yaklaşması ile birlikte birçok tatil fırsatı sizlerin karşısına sunulmakta. Onlarca farklı tatil fırsatlarının arasından hangisini ve hangi firmayı tercih edeceğiniz konusunda kararsız kaldığınızı biliyoruz. Bu kararsızlığa bir son vermek için birçok fırsatı http://www.marmarismavitur.net firmamız olarak en kaliteli şekilde olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Firmamızdan dilerseniz mavi yolculuk ile özgürlüğü tam anlamıyla yaşayarak, geleneksel ahşap guletlerde uyanacağınız muhteşem bir tatil fırsatından yararlanabilirsiniz.

Öncelikle mavi yolculuk nedir bunun kısaca cevabını verelim.

Mavi yolculuk denizin mavisine daha önce asla rastlamadığınız Ege ve Akdeniz koylarında, ahşap guletler ile yapacağınız seyahattir. Bu geleneksel ahşap guletler ise genel yat teknelerinin yanı sıra Ege ve Akdeniz’in sularına göre özel tasarlanmış olarak yat modelidir. Özel olarak dizayn edilmiş bu teknelerde yaşayacağınız konforu tarif etmek imkansız. Ancak yaşadığınız takdirde o keyfi anlayabilirsiniz.

gulet-kiralama

Mavi Tur

Ayrıca bu mavi turların içerisinde neler sizi bekliyor kısaca özetleyelim.

Özgürlüğü tam anlamıyla yaşayabileceğiniz bir tatil modelidir. Kimsenin olmadığı koylarda sadece beraber gittiğiniz insanlar ile bir aradasınız ve tamamen dilediğiniz şekilde istediğiniz her şeyi yapabileceksiniz.

Ağaçları, ormanlık alanları seviyorsanız dilediğiniz takdirde tekneden inip yürüyüşe çıkabilme imkanınız olacaktır.

Gulet kiralama hizmetimizi satın aldığınız takdirde teknenin sunduğu birçok imkanlardan yararlanma fırsatınız olacak. İstediğiniz içkileri alabilecek, istediğiniz yemekleri yiyebileceksiniz.

Günün istediğiniz saatinde, istediğiniz noktada, dilediğiniz vaziyette denize girebileceksiniz.

Otellerin zorla dinlettirdiği müziklere karşın istediğiniz müzikleri istediğiniz ses düzeyinde dinleyebilecek ve istediğiniz kadar ses çıkarabileceksiniz.

Teknede bulunan olta ile istediğiniz zaman balık tutabileceksiniz.

Muhteşem manzaraları fotoğraflayabilecek ve dilerseniz video kaydına alabileceksiniz. Bu eve döndüğünüzde bakmanız açısından oldukça güzel bir etkinlik olacaktır.

Balıklara seyredebilecek ve onları besleyebileceksiniz.

İsterseniz yörenin kendine özgü malzemelerini satın alıp yemeğinizi kendiniz pişirebileceksiniz.

Ayrıca erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, daha sonrasında boş tekne bulamama gibi sorunları yaşamayı engelleyebilirsiniz. Sizlere hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Sadece rezervasyon konusunda değil, aklınıza takılan her türlü soru için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Mavi tur tatilinizin güzel geçmesi dileğiyle.

Destek verebilirsiniz !
Yazar : Barış Ay
avatar
2004 yılında girdiğim sanalda bir çok sektörde bulundum öncelikle güvenlik wordpress ve ardından seo işine girdim ve hala bu sektörler üzerinde araştırma yapıyorum ve web sitemdede sizinle bilgilerimi paylaşıcağım. Msn / Email: [email protected] Facebook: /b4risay
Benzer Yazılar
franke servis
Mutfak elektroniği denildiği zaman akla gelen nadir kaliteli markalardan biri olan Franke sizi İtalyan tasarımı ve kalite anlayışı ile senelerden beri buluşturan, son derece güvenilir bir markadır. Franke’nin ürün gamında ise bir mutfağa lazım olan her şeyin yer aldığını söyl...
Maltepe halkının en güvendiği firmalardan bir tanesi olan Özel Siemens Servis Maltepe, taleplere yanıt vermek ve ürün kullanıcılarını daha fazla mutlu etmek adına elinden gelenin çok daha iyisini yapıyor. Maltepe’de çok sayıda ürün kullanıcısı var ve servis hizmetlerine de ç...
İstanbul Medyum
Dünya insanlarının medyum diye arattığı aslında bu işi yapan kişilerin birer hoca olduğunu sadece insanlar yeni çağa ayak uydurmak için medyum olarak arıyor bizde tanıtımlarımızı buna göre gerkçekleştiriyoruz. İstanbul medyum yusuf hocamız büyü ve fal gibi işlemler yapmama...
Yorumlar
  1. oyunlar dedi ki:

    En kısa zamanda böyle bir tura çıkmayı planlıyorum. Çok yoruldum artık 🙁

  2. mavitur dedi ki:

    bende çıkmak isterim bu mavitura yalnız maviyolculuk.web.tr fiyatları uygun bu konuda.


Sponsorlar: seo