53 sene önce Oğuz tarafından yazıldı, 1140 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Teknoloji’yi En Güncel Şekilde Takip Edin!

Teknokopat 2013 yıllarının sonlarına doğru teknoloji dünyasına profesyonel bir şekilde açılan her daim güncel teknoloji sitelerinden birisidir.

İçeriğinde bir çok kategoride hizmet veren web sitesi, içeriğinde başta teknoloji Windows ve mobil ile alakalı kategoriler başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir.

logo

Webmaster dünyası içinde içeriğinde kategoriler barındıran site, açık kaynaklı web tabanlı uygulama olan wordpress’in geliştiricileri içinde faydalı makaleler yayınlamaktadır.

Teknoloji haberleri‘ni en güncel bulabileceğiniz web sitesinde ;

Facebook, Twitter, İnstagram başta olmak üzere sosyal medya ağları ile ilgili haberleri’de alt yapısında sizlerle paylaşmaktadır.Mobil uygulama ve oyun incelemeleri gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.

Ayrıca oyun incelemeleri kategorisinde’de güzel işler çıkaran teknopat bir çok oyunun incelemesini ücretsiz ziyaretçilerine yayınlamaktadır.

Sitenin birden fazla editörü olup her editörün yazılarına kolayca ulaşabilir abone olabilirsiniz.

Etiketler :
Destek verebilirsiniz !
Yazar : Oğuz
Benzer Yazılar
buderus servis
Teknolojiyi takip eden ve kaliteli isimleri de an be an inceleme altına alan biriyim. Bunun için internet teknolojisini ve online platformları kullanıyorum ve bu platformlar üzerinden gerekli araştırmaları da yaparak daha detaylı ve daha fazla bilgi alabiliyorum. Teknoloji, tek başına yet...
Joomla Güvenlik Önlemleri
Bu yazıda joomla’da webmasterların çoğunlukla yaptığı hatalardan bahsedeceğim. Listelemek gerekirse ; FTP bilgilerini configuration.php’de bulundurmak Admin panelinde Tema dosyalarının düzenlenmesine izin vermek Bu örnek verdiklerim başlıca yapılan hatalardır. Joomla es...
atv canlı izle
İnternet televizyonlarının yükselişi sürüyor. Teknolojik cihazlar ve yazılımlar geliştikçe, insanlar daha fazla bunları kullanıyor ve internet üzerinden televizyon izleme süreleride buna bağlı olarak artıyor. Bu yazımızda sizlere en iyi internette televizyon izleme sitesini t...
Yorumlar

Sponsorlar: seo