52 hafta önce Barış Ay tarafından yazıldı, 65 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Üsküdar Franke Servisi 7/24 Hizmetinizde

Mutfak elektroniği denildiği zaman akla gelen nadir kaliteli markalardan biri olan Franke sizi İtalyan tasarımı ve kalite anlayışı ile senelerden beri buluşturan, son derece güvenilir bir markadır. Franke’nin ürün gamında ise bir mutfağa lazım olan her şeyin yer aldığını söylemek mümkündür. Ocak, fırın, davlumbaz, çöp sistemleri, evye, armatür, bulaşık makinesi gibi oldukça önemli mutfak parçaları için elektronik devi olan Franke’nin Üsküdar’daki servis hizmetini sağlamaktayız. Firmamız Özel Franke Servis Üsküdar yıllardan beri Franke özel servis denildiği zaman akla gelen pek az sayıdaki kaliteli ve işini layıkı ile yapmaya çalışan firmalardan biri olarak karşınıza çıkmakta ve sizlere hizmet sağlamaktadır. Bizi diğerlerinden farklı kılan özelliklerimiz ise şunlardır:

Uzman Teknik Kadro: Firma ekibimiz alanında uzman teknik elemanları bünyesinde barındırmaktadır. Güvenle emanet ettiğiniz Franke ürünlerinizin tüm montaj, bakım, onarım, parça değişimi gibi konuları onlardan sorulmaktadır.

Hızlı Servis: Franke marka ürünlerinizin tüm teknik servis sürecini kısa zaman içerisinde tamamlayarak sizlere hızlı ve kaliteli servisi sunmaktayız.

Orijinal Parça Değişimi ve Desteği: Franke marka ürünleriniz için ürünlerin bütünlüğü ve parça değişimlerinde orijinal yedek parçaların tercih edilmesi son derece önemli bir konu olduğu için daima orijinal parçalar ile çalışmaktayız.

Aynı Gün Servis İmkanımız: Aynı gün içerisinde teknik prosesin tamamlanabileceği durumlarda uyguladığımız son derece cazip hizmetlerimizden biri olan aynı gün servis sizleri teknik servis sürecinin sıkıntılı bekleyişlerinden kurtarmaktadır.

Garanti: Hizmetlerimiz 1 yıl garantili olarak size sunulmaktadır. Firma güvencemiz süreç tamamlandıktan sonra da arkanızdadır.

Müşteri Destek Hattı: Çağır merkezimiz 7/24 olmak üzere görev başında sizlere yardımcı olmaktadır. Özel Franke Servis Üsküdar hizmetimizi Franke ürünleriniz için tercih etmenizden son derece memnuniyet duymaktayız.

Etiketler :
Destek verebilirsiniz !
Yazar : Barış Ay
avatar
2004 yılında girdiğim sanalda bir çok sektörde bulundum öncelikle güvenlik wordpress ve ardından seo işine girdim ve hala bu sektörler üzerinde araştırma yapıyorum ve web sitemdede sizinle bilgilerimi paylaşıcağım. Msn / Email: [email protected] Facebook: /b4risay
Benzer Yazılar
Maltepe halkının en güvendiği firmalardan bir tanesi olan Özel Siemens Servis Maltepe, taleplere yanıt vermek ve ürün kullanıcılarını daha fazla mutlu etmek adına elinden gelenin çok daha iyisini yapıyor. Maltepe’de çok sayıda ürün kullanıcısı var ve servis hizmetlerine de ç...
İstanbul Medyum
Dünya insanlarının medyum diye arattığı aslında bu işi yapan kişilerin birer hoca olduğunu sadece insanlar yeni çağa ayak uydurmak için medyum olarak arıyor bizde tanıtımlarımızı buna göre gerkçekleştiriyoruz. İstanbul medyum yusuf hocamız büyü ve fal gibi işlemler yapmama...
izmir bölge servisi
İzmir’de faaliyet göstermeye devam eden Özel Bosch Servis Buca firması, profesyonel kadro desteği ile birlikte her geçen gün kaliteyi bir tık daha yukarıya taşıyor. Bosch markasının denetiminde olan firmamız, standartları yükseltmek ve daha profesyonel servis hizmetleri sunmak adı...
Yorumlar

Sponsorlar: seo